Dotace úspory energie pro firmy

Dotace na úspory energie pro firmy všech velikostí, můžete získat až 200 mil. Kč na zateplení, výměnu oken, topení, FTVE, osvětlení aj.

Read More

Operační program TAK

Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost se zkratkou "OPTAK" rozdělí v letech 2021–2027 mezi české podniky téměř 82 mld. Kč.

Read More

Operační program Životní prostředí

Nové programové období OPŽP přinese České republice na zkvalitňování životního prostředí z evropských fondů zhruba 61 miliard korun.

Read More

Integrovaný regionální operační program

V novém programovém období se můžete opět těšit na Integrovaný regionální operační program. Na program je prozatím alokováno 76 mld. Kč.

Read More

Pozor na podstatné změny závazku ze smlouvy

Podpisem smlouvy povinnosti zadavatele veřejné zakázky nekončí. Hlavním mantinelem je zákaz realizace podstatných změn závazku ze smlouvy.

Read More

Dotace na úspory energie fotovoltaické elektrárny

Operační program pro podnikatele zveřejnil zajímavé dotace na instalaci fotovoltaických systémů. Výše podpory je až 80 %.

Read More

Dotace na bytové domy

V rámci programu Výstavby mohou nyní obce získat až 100% dotaci na výstavbu, modernizaci, nebo rekonstrukci bytů. O dotaci mohou žádat obce a města.

Read More

Dotace na výzkum, vývoj a inovace

Technologická agentura ČR zveřejnila harmonogram dotací pro rok 2020. Je možné získat dotace na výzkum, vývoj a inovace v technologiích a službách.

Read More

Aktualizace pravidel v programu OPPIK

Největší program evropských dotací pro podnikatele aktualizoval pravidla. Došlo ke změně limitů pro výběr dodavatelů.

Read More

© 2019 ND agentura s.r.o /  Ochrana osobních údajů – GDPR